Porzeczka i Eliot

ma nowy dom!
    Szukają wspólnego domu.
    Porzeczkę zabrałam w połowie maja z rybnickiego schroniska, a Elliot przyjechał do mnie dzień później. Wychowują się razem, więc ich nie rozdzielę. Zaszczepione będą za jakieś 2 tygodnie, potem 2 tygodnie kwarantanny, ale już teraz można się w nich zakochiwać  Porzeczka od samego początku jest spokojną koteczką, trochę indywidualistką, nie zawsze ma ochotę na głaskanie, ale jak już sama przyjdzie to pięknie mruczy. Elliot nabiera coraz więcej sił po walce z paskudnym kocim katarem z jakim do mnie trafił, jest bardziej otwarty na kontakt z człowiekiem, ciekawski, trochę psotny – jak to chłopak .
    Adopcja tylko do domu niewychodzącego (z zabezpieczonym siatką balkonem lub, w przypadku braku balkonu, z zabezpieczonym oknem). Korzystają z kuwety
     Porzeczka znalazła dom. Eliot niestety zachorował i przebył operacje, więcej na ten temat wkrótce lub na fanpage Fundacji.

Przebywa w domu tymczasowym.

Płeć:Para
    Wiek:około 1