Shera i Shae

ma nowy dom!

Shera i Shae to dwie młode, ok. czteromiesięczne kotki, które bardzo potrzebują domu tymczasowego, ewentualnie stałego.
    Obydwie mają za sobą już intensywne leczenie, jako że warunki, w których przebywają, delikatnie mówiąc nie są najlepsze dla tak młodych kociaków.
    Ich siostra niestety nie miała tyle szczęścia. W tej chwili są dokarmiane przez opiekuna, u którego się urodziły, lecz wiodą półdzikie życie, przez co szybko mogą zdziczeć zupełnie. Już teraz ciężko je połapać, wolę nie myśleć co będzie, jeśli znowu zachorują.
    Obydwie dziewczyny mają silne charaktery, ale przy odrobinie cierpliwości miziankiem też nie pogardzą. Czy ktoś uraczy je na zimę swoim kaloryferem?

Kontakt: 512 519 088 (proszę o smsa – jestem albo chora w łóżku, albo w pracy)

Ma dom stały!

Płeć:ParaSamica