Bono vel. Bombon

czeka na dom stały
    Bono vel.Bombon
    bo czasem jest słodki jak cukierek, głównie gdy śpi lub jest chory 🤣
    Bono czeka i czeka, na domek i rodzinę dla siebie.
    🤬Bono to młody pies, po okrutnych przejściach, rozcięty, dźgany nożem, przypalany – tak wyglądały jego szczenięce lata.
    💚A mimo wszystko to wesoły i bardzo pro ludzki pies… no może nie od razu i nie do obcych. Na początku chłopak trzyma dystans, a wystraszony może spróbować kłapnąć.
    Opiekunce rozdaje buziaki 😘
    ✅Jest aktywny, ma nieskończone pokłady energii… gdybyście zobaczyli ten potencjał do pracy szkoleniowej w nim. Szybko się uczy.
    🐕szukamy mu domku z aktywnymi ludźmi, bez małych dzieci. Domu, który przyjedzie go poznać nim adoptuje. Domu, który będzie się trzymał zaleceń zwłaszcza na początku i wyposaży się w klatkę kenelową.
    ♻️Z innymi psami jest różnie… wiele psów nie przepada za jego szaloną energią… on sam też wie jak ugryźć.
    U mnie na spacery wychodzi z innymi psami, bawi się z niektórymi w szalone gonitwy.
    Może mieć tendencje do zasobowości na jedzenie.
    ✅Osoby zainteresowane adopcją bardzo proszę o wypełnienie ankiety adopcyjnej z linku:
    Ankieta adopcyjna
    PROCEDURA ADOPCYJNA:
    1. Wypełnienie Ankiety
    2. Zapoznanie z psem i wizyta przedadopcyjna. W przypadku Bono wymaganych może być kilka spotkań.
    3. Podpisanie umowy i przekazanie psaKontakt w sprawie Bono – 506 952 182. Nadal będę prosiła o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Gdybym nie odbierała, proszę o smsa: „w sprawie adopcji Bono” – wtedy oddzwonię.
    Jak można pomóc?
    1️⃣. Wpłata na zbiórkę:
    2️⃣. Wpłata na nasze konto:
    Tytułem : darowizna psy Fundacji
    FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄ
    Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54A I
    NG 43105013441000009080299499
    dla przelewów z zagranicy kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499
    1% krs 0000570401
    paypal: jestemglosemtychconiemowia@gmail.com

Przebywa w domu tymczasowym.

Płeć:Samiec
    Rasa:Mieszaniec
    Wielkość:Średni
    Kastracja:Tak

Kontakt w sprawie adopcji

Telefon:500 055 822 Agata.