Jack

ma nowy dom!
    Jednooki Jack szuka rodziny dla siebie 💚

Chłopak ma 2-3 lat, w bliżej nam nie znanych okolicznościach stracił oko 💚 Waży ok. 12 kg 💚 Jest kochany i bardzo delikatny… czytelnie pokazuje, gdy mu się coś nie podoba i do człowieka w pierwszym kontakcie ostrożny. Nie od razu pozwoli sobie na wszystko, ale buziaczki chętnie rozdaje 💚 z większością psów i kotów powinien się dogadać. Na Dt mieszka z 8 kotami i z 6 psami dogaduje się bez problemów. Tylko naszemu fundacyjnemu Devonkowi chciał nastukać 🤭🤭🤭 dlatego z innymi zwierzętami trzeba sprawdzać indywidualnie.
    💚 Szybko się uczy 🥰 i ma w sobie coś z bordera 💚 Jest wykastrowany, zachipowany i zaszczepiony 💚
    Szukamy dla niego raczej domku niż mieszkania ⛔ Może w pierwszych dniach adopcji mieć problem z separacją od człowieka i od zwierzęcego towarzystwa ⛔ Nie wydajemy psów do budy.
    💚 Procedura adopcyjna:
    1. Wypełnienie ankiety adopcyjnej:
    Ankieta adopcyjna
    2. Zapoznanie z psem, niektóre psy mogą wymagać kilku spotkań.
    3. Wizyta przedadopcyjna
    4. Podpisanie umowy adopcyjnej i przekazanie psa.
    Dane Fundacji: FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54a.

Kontakt Agata 506 952 182

Przebywa w domu tymczasowym.

Płeć:Samiec
    Kastracja:Tak