Ramzes

biega za Tęczowym Mostem
    RAMZES
    ✅13 letni samiec w typie american staffordshire terrier, niekastrowany porzucony przez właścicieli szuka cudownego domu.
    Jest fantastycznym dziadkiem.
    ✅Zdrowy, zadbany, utrzymuje czystość przy spacerach 3x dziennie.
    Nogi odmawiają już posłuszeństwa dlatego przyjmuje lek w zastrzyku podawany raz w miesiącu, by poprawić jego komfort życia.
    ✅Na początku bardzo nieśmiały.
    ❌Dom bez innych zwierząt, dziadek nie mieszkał wcześniej z innymi zwierzętami i jego zachowanie wobec nich jest bardzo niepewne.
    W hoteliku toleruje psy, ale w domu nigdy z żadnym nie mieszkał.
    ✅ to już senior, trzeba oszczędzać nogi i stawy. Szukamy domku bez schodów lub mieszkania z windą.
    ❌To adopcja, nie wydajemy zwierząt na dwór, na łańcuch czy do kojca.
    ✅Będzie zalecone utrzymanie klatki kenelowej zwłaszcza w pierwszych tygodniach od adopcji.

PROCEDURA ADOPCYJNA:
    1. Wypełnienie Ankiety :
    2. Zapoznanie z psem i wizyta przedadopcyjna. W przypadku tego psa wymaganych może być kilka spotkań.
    3. Podpisanie umowy i przekazanie psa

Kontakt w sprawie Ramzesa – 506 952 182. Nadal będę prosiła o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

✅✅Osoby zainteresowane adopcją bardzo proszę o wypełnienie ankiety adopcyjnej z linku: https://docs.google.com/…/1AiLeIg…/edit…
    Po wypełnieniu ankiety opiekun psa z Fundacji będzie się kontaktował – proszę o cierpliwość, bo my też pracujemy – Fundacja to wolontariat.
    Jak można pomóc?
    1️⃣. Wpłata na jedna z naszych zbiórek:
    2️⃣. Wpłata na nasze konto:
    Tytułem : darowizna psy Fundacji
    FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄ Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54a.
    ING 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499
    dla przelewów z zagranicy kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499