Darczyńcy

Kochani jesteśmy ogromnie wzruszeni niesamowitą akcją jaką przeprowadza Rossmann. Robiąc zakupy z aplikacją wspieraliście naszą Fundację. Uzbierana kwota to 11057,21 zł. Na tą kwotę zrealizowaliśmy zamówienie na karmę, żwirek dla naszych podopiecznych. Coś pięknego, niesamowitego. DZIĘKUJEMY.

Ślemy ogromne podziękowania dla firmy Telakces.com za ogromne serce dla zwierzaków i wsparcie jakie Fundacja od nich otrzymała. Znajdziecie ich w Rybniku w centrum handlowym PLAZA oraz FOCUS park. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia sklepu osobiście, każdy znajdzie coś dla Siebie.

link do strony FB sklepu: https://www.facebook.com/TelakcesFocus/

Do Firm wspierających Fundacje od listopada 2017 doszedł portal Zrabatowani.pl!

Moi drodzy,

Serwis zrabatowani.pl, który właśnie uruchomił program
o nazwie Zaangażowani.

Co oferuje? Możliwość otrzymywania wsparcia finansowego od ponad 50 tysięcy użytkowników, którzy codziennie dokonują zakupów poprzez serwis zrabatowani.pl oraz dodatkowe, w pełni darmowe miejsce do promocji organizacji non-profit.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.zrabatowani.pl/zaangazowani

My już dołączyliśmy. Oto nasz profil. Zapraszamy do włączenia się, by jeszcze efektywniej pomagać swoim podopiecznym.