Darczyńcy

Ślemy ogromne podziękowania dla firmy Telakces.com za ogromne serce dla zwierzaków i wsparcie jakie Fundacja od nich otrzymała. Znajdziecie ich w Rybniku w centrum handlowym PLAZA oraz FOCUS park. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia sklepu osobiście, każdy znajdzie coś dla Siebie.

link do strony FB sklepu: https://www.facebook.com/TelakcesFocus/

Do Firm wspierających Fundacje od listopada 2017 doszedł portal Zrabatowani.pl!

Moi drodzy,

pragniemy Was poinformować, że istnieje możliwość pozyskiwania darowizn finansowych przez cały rok, a nie tylko w okresie rozliczeń deklaracji PIT.
Taką szansę stwarza serwis zrabatowani.pl, który właśnie uruchomił program
o nazwie Zaangażowani.

Co oferuje? Możliwość otrzymywania wsparcia finansowego od ponad 50 tysięcy użytkowników, którzy codziennie dokonują zakupów poprzez serwis zrabatowani.pl oraz dodatkowe, w pełni darmowe miejsce do promocji organizacji non-profit.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.zrabatowani.pl/zaangazowani

My już dołączyliśmy. Oto nasz profil. Zapraszamy do włączenia się, by jeszcze efektywniej pomagać swoim podopiecznym.