DAROWIZNA JEDNORAZOWA

Chcesz wspomóc finansowo Fundację Jestem głosem tych co nie mówią? Wpłać dowolną kwotę na konto!

Bank ING Nr konta:

Dla wpłat z zagranicy:
    IBAN: PL 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499 ,
    Kod SWIFT banku: INGBPLPW

Pomagając nam - pomagasz potrzebującym zwierzętom!

Zlecenia stałe

Chcesz pomagać co miesiąc? Ustaw stałe zlecenie dla Fundacji Jestem głosem tych co nie mówią. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Tytułem: Darowizna dla Fundacji Jestem głosem

Fundacja Jestem głosem tych co nie mówią,
    ul. Dąbrówki 3c 44-210 Rybnik

Dla wpłat z zagranicy:
    IBAN: PL 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499,
    Kod SWIFT banku: INGBPLPW

Domy tymczasowe

Domy Tymczasowe to rodziny zastępcze dla zgubionych, porzuconych i bezdomnych zwierząt. Nasza Fundacja nie posiada swojego schroniska, azylu czy punktu przetrzymań, tylko i wyłącznie dobre serca ludzi gotowych przygarnąć kolejne zwierze – sprawiają, że my możemy pomóc tym zwierzakom. W DT pies lub kot ma szansę zsocjalizować się z człowiekiem i innymi zwierzętami. Poznaje życie w domu, uczy się prawidłowych relacji. Dzięki domom tymczasowym możemy działać i zwiększać szansę bezdomnych zwierząt na adopcję.

ZBIÓRKI KARMY

Ponieważ posiadamy liczne zwierzęta pod swoją opieką, potrzebujemy stałe zapasy karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Zwłaszcza mokrej potrzebujemy w gigantycznych ilościach, nie wszystkie bowiem nasze zwierzaki mogą jeść suchą i jest to związane z ich stanem fizycznym. Niektórzy z naszych podopiecznych potrzebują specjalistycznej karmy. Żwirek dla kotów jest na wagę złota i zawsze nam go brakuje, a naszych podopiecznych kociaków jest duża gromadka. Zbieramy w szkołach, sklepach i punktach odbioru, Jeżeli moglibyście nam podarować karmę, suplementy, żwirek itp. Lub Macie pomysł na zorganizowanie zbiórki w waszej szkole, miejscu pracy lub organizacji – zapraszamy do kontaktu.

Dary rzeczowe

Poza karmą, pieniędzmi, zbieramy jeszcze wszelkiego rodzaju dary rzeczowe. Są to przedmioty stanowiące wyposażenie dla psów, kotów znajdujących się w naszych domach tymczasowych, dlatego przyjmujemy w każdej ilości: gryzaki i zabawki dla psów i kotów, legowiska, materace, domki, drapaki, podkłady, szampony i inne środki higieniczne dla zwierząt, w tym żwirek dla kotów – którego zawsze u nas deficyt, ręczniki, koce, prześcieradła. Dodatkowo na potrzeby bazarku zbieramy różne przedmioty nadające się do licytacji.

Bazarki na rzecz zwierząt

Na portalu facebook prowadzimy bazarki i loterie fantowe, pozwalające nam zebrać fundusze na przeprowadzenie sterylizacji i wizyt weterynaryjnych zwierząt pod naszą opieką. Spraw sobie prezent, znajdź coś ciekawego dla siebie i przy okazji pomóż bezdomnym zwierzętom!

Wolontariat

Jesteś czuły na krzywdę braci mniejszych? Chciałbyś/chciałabyś chociaż odrobinę zmienić ich los? Możesz zaangażować się w pomoc potrzebującym zwierzętom! Dołącz do grona wolontariuszy naszej fundacji. Pomagać można na wiele sposobów, niejednokrotnie nie wychodząc nawet z domu!

Fundacyjne puszki

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wspomóc finansowo nasze działania, a nie masz możliwości wykonania przelewu, możesz pomóc nam stacjonarnie dorzucając symboliczną złotówkę do naszej fundacyjnej puszki.
    Zobacz gdzie znajdują się puszki

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc fundacji!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących pomocy, masz jakieś pytania lub pomysły skontaktuj się z nami mailowo pisząc na adres: jestemglosemtychconiemowia@gmail.com