Arlenka

  ma nowy dom!

  Arlena trafiła do nas z ulicy. Nic wyjątkowego, a może jedynie to, że wyglądała na zdrowego kociaka, ani śladu kociego kataru. Kicia była wyjątkowo urocza. Taka przytulanka i miziak. Szybko znalazła się rodzina, która postanowiła sie zaopiekować Arlenką.

  Pozostały tylko badania profilaktyczne, testy, odrobaczenie, odpchlenie i książeczka zdrowia, po czym Arlenka miała  pojechać do cudownej rodzinki.

   

  Nic nie wskazywało na to co miało za chwilę złamać nam serca. Zdrowy, młody wesoły kociak….niestety test pokazał wynik doddatni, Arlena jest nosicielem wirusa białaczki, czyli tykająca bomba, która kiedy wybuchnie odeśle koteczkę za tęczowy most.

  Byliśmy załamani. Czy rodzina,która zdeklarowała się zaopiekować Arlenką, będzie ją chciała nadal???

  Kiedy dzwoniłam do Pani Kasi, serce waliło mi jak dzwon. Powiedziałam, że Arlenka jest nosicielką wirusa białaczki, co zdecydowanie skróci jej życie, że będzie wymagała opieki itd

  Pani Kasia słuchała, po czym powiedziała stanowczo…ona u nas zostaje, my jej nie oddaby, będziemy się nią opiekować…będzie na dobre i na złe <3 Byłam bardzo wzruszona taką postawą, nie wiedziałam co powiedzieć, nie byłam w stanie wyrazić jak jestem wdzięczna.

  Zleciliśmy badania krwi, aby dowiedzieć w jakim stanie jest tak naprawdę Arlenka, oraz  powtórzyliśmy test metodą pcr.

  Niestety test pcr potwierdził obecnosć wirusa,

   

  natomiast wyniki krwi i biochemia dobre, prócz niskiego poziomu leukocytów. Typowe przy białaczce

  Arlena jest kotem bezobjawowym, ma dobre wyniki i w jej wypadku jest szansa na znaczne wydłużenie życia, zwalczenie wirusa lub zachamowanie jego rozwoju. Chcemy Arlenkę poddać kuracji kocim interferonem, Virbagen. Terapia jest bardzo kosztowna. Składa się z trzech pięciodniowych kurcaji w odstepach 14 oraz 60 dni. Koszt jednej to około 500zł jednak stawką jest tutaj życie.

  Zwracamy sie do Was z prośbą o wsparcie na pokrycie kosztów tej terapii, chcemy walczyć o Arlenkę, ma szanse na długie życie, niestety to wszystko zależy jak zwykle od pieniądza:( Każdy grosz na wage złota, za każdy grosz dziekujemy w imieniu Arlenki <3

  Ma dom stały!

  Płeć:Samiec
  Kastracja:Brak informacji