Bounty

jest pod dożywotnią opieką fundacji

➡️Bounty – kociak na dożywotnim DT u mnie. ➡️Bounty ma ok.5 lat (ur.2019), jest wesoły i bardzo miziasty. Do obcych na początku bardzo ostrożny.

5lat temu znaleziony jako dziecko do odkarmienia na butelce. Miał bardzo zaawansowany koci katar, który już na zawsze zdeformował mu oczy. Próba usunięcia zrostów w oku – tylko pogorszyła jego stan Przez 4 lata nieustannie szukałam mu domu, nikt się nie znalazł, nikt nie chce niepełnosprawnego kota, którego leczenie co jakiś czas kosztuje. I tak już u mnie został, na dożywotnim wsparciu Fundacji.

Zatem gdyby ktoś chciał wesprzeć tego kociaka: jedzonko: puszki Animonda, Smilla, Bozita, Wild Freedom. żwirek: drobnoziarnisty Benek lub żwirek kukurydziany smaczki każdego rodzaju grosiki na opłaty u weterynarza:

tytuł przelewu: darowizna Bounty

Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią