Kaja

czeka na dom stały
    Czy ktoś jeszcze pamięta, że jest taka cudowna kotka do adopcji?
    Kaja już prawie dwa lata czeka u nas w DT na domOna i my wierzymy, że kiedyś ktoś ją pokocha
    To ok. 2,5 roczna koteczka, ciekawa świata i otoczenia. Lubi sobie poleżeć na wysokości, myszkować i szukać sobie rozrywki. Na początku boi się obcych, ale po czasie staje się miziakiem, a za smaczki zrobi prawie wszystkoLubi zabawy wędką i nie wybredza w jedzonku. Energiczna i jednocześnie przytulaśna z niej koteczka Jest kotką dominującą, charakterną, inne koty sobie podporządkowuje. Spokojny pies nie robi na niej wrażenia, ale jak jej się coś nie podoba to pacnie łapą, kota i psa
    Szanse na dom dla Kaji bardzo zmalały niestety, bo po ostatnich badaniach okazało się, że Kaja ma limfocytarno-plazmocytarne zapalenie jamy ustnej. To rzadka, autoimmunologiczna choroba – częściej występuje u kotów, które były leczone na koci katar związany z herpeswirusem i kalciwirusem, lub u kotów FELV+, choć Kaja nie jest pluskiem. Wiąże się to z tym, że Kaja dużo szybciej straci ząbki niż inne koty…Wiemy ze swoich doświadczeń, że czasem w takim przypadku trzeba działać na już, a czasem przez lata niewiele się z ząbkami dzieje. Kilka kotów będących pod naszą opieką już było zdiagnozowanych i szczęśliwie znalazły domki, jeden bez ząbków zajada wszystko, a inny kilkuletni już szczęściarz przechodzi to bardzo łagodnie i jak na razie tylko bez dwóch ząbków.
    Poza tym Kaja jest zdrowa, testy fiv/felv ujemne, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wykastrowana, zaczipowana, ma książeczkę zdrowia Przebywa w DT w Pszowie.
    Szuka domku niewychodzącego, bezpiecznego, kochającego, No i raczej bez innych zwierząt, albo z łagodnym kotem lub psem ❤️ Ważne w tym przypadku będzie odpowiednie wprowadzenie do domu, czyli socjalizacja z izolacją.
    Jeśli ktoś zastanawia się nad adopcją to proszę o wypełnienie niezobowiązującej ankiety:
    Po wypełnieniu prosimy oczekiwać kontaktu od opiekuna z Fundacji.
    ℹ️ Więcej informacji o możliwości adopcji:
    Karolina tel./WhatsApp: 696437002, najlepiej najpierw sms

Płeć:Samica