Rudzik

  ma nowy dom!

  Jestem Rudzik.

  Całe moje życie to tułaczka po osiedlu. Głodny, niechciany, wystraszony. Długo bałem się podejść do ludzi, żeby mi nie zrobili krzywdy. Pewnego razu ktoś mnie złapał i wykastrował, ale z racji tego, że nie było nikogo, kto by się mną zaopiekował, puścili mnie z powrotem, żebym sam sobie radził.
  Nie wiem dlaczego, w moim pyszczku zrobił się stan zapalny. Trwało to bardzo długo. Nie mogłem jeść, myślałem, że nie przeżyję. Byłem bardzo wychudzony. Nie wiem kto i kiedy pochylił się nade mną i zawiózł do weterynarza. Bałem się bardzo. Ze strachu sikałem pod siebie. Okazało się, że musieli wyrwać wszystkie moje zęby. Ale teraz przynajmniej nie boli i mogę jeść.
  I wtedy stało się coś dziwnego! Trafiłem do domu tymczasowego. Oni mają trzy psy i kota! Okropnie się ich bałem. Każdy ruch, szmer powodował, że chowałem się za kanapą, a czasem w ogóle przez kilka dni nie wychodziłem.
  Mijały miesiące a ja się zorientowałem, że głaskanie i mizianie jest fantastyczne. Uwielbiam mruczeć, jak głaszcze mnie moja pani. Często sam się upominam o czułości! Tak bardzo chciałbym nadrobić ten stracony czas chłodu, zimna i głodu 🙁 Troszkę mi się przytyło. Ale lubię siebie takiego. Jestem teraz puchatą rudą kuleczką 🙂 Ale dalej się boję… boję się dzieci, które bardzo chcą się ze mną bawić i głaskać. Boję się, że mi zrobią krzywdę. Ich gwałtowne ruchy są przerażające. Jeden z psów w domu bardzo mnie nie lubi, ciągle na mnie szczeka i nie pozwala mi się poruszać po domu. Całe moje życie to jedna kanapa.

  Jestem młodym kocurem. Brakuje mi ruchu, drapaka, boję się, że jak zejdę z kanapy to będzie po mnie 🙁 Chciałbym mieć spokojny dom. Bez głośnych psów i dzieci. Jedyne czego potrzebuję to cichy kącik, troszkę jedzonka i kogoś do miziania i drapania za uszkiem. Kogoś, do kogo można się łasić i przytulać. Kogoś do zabawy… czy to tak wiele? Proszę, spróbuj mnie pokochać! Obiecuję, że postaram się być Twoim wymarzonym kocurkiem!

  Podsumowując:

  🟧 Rudzik jest miziakiem, uwielbia głaskanie i przytulanki!
  🟧 To młody, chętny do zabawy kocur
  🟧 Boi się dzieci, głośnego otoczenia i gwałtownych ruchów –
  🟧 Dogaduje się z innymi zwierzętami, jeśli te go zaakceptują – w obecnym DT jeden z psów szczeka na niego, przez co cały swój czas spędza w jednym pomieszczeniu z obawy przed psem 😔
  🟧 Rudzik nie ma zębów przez dawny stan zapalny, ale nie ma przez to żadnych problemów z jedzeniem (mokrej karmy)
  🟧 Jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony, posiada książeczkę zdrowia, testy fiv/felv ujemne
  🟧 Szukamy jedynie domu niewychodzącego z zabezpieczeniem okien/balkonuRudzik zasługuje na miłość. Chcemy znaleźć mu jak najszybciej dom, w którym będzie mógł swobodnie biegać, bawić się, czy po prostu przechadzać za swoimi opiekunami.
  Czy pokochasz to rude futerko❓ 

  🟠 Napisz wiadomość sms jeśli masz dodatkowe pytania ☎️ 517 396 697 ☎️
  Płeć:Samiec
  Kastracja:Tak