Jak nam pomóc? – Podaruj zbędne rzeczy

Czego potrzebujemy?

Poza karmą, pieniędzmi, zbieramy jeszcze wszelkiego rodzaju dary rzeczowe. Są to przedmioty stanowiące wyposażenie dla psów, kotów znajdujących się w naszych domach tymczasowych, dlatego przyjmujemy w każdej ilości:

• Gryzaki i zabawki dla psów i kotów
    • Legowiska, materace, domki, drapaki
    • Podkłady, szampony i inne środki higieniczne dla zwierząt, w tym żwirek dla kotów – którego zawsze u nas deficyt
    • Ręczniki, koce, prześcieradła

Fanty na bazarek

Dodatkowo na portalu facebook prowadzimy bazarki i loterie fantowe, pozwalające nam zebrać fundusze na przeprowadzenie sterylizacji i wizyt weterynaryjnych zwierząt pod naszą opieką. Na potrzeby bazarku zbieramy różne przedmioty takie jak:

• Książki
    • Kosmetyki nieużywane
    • Ubrania
    • Płyty z filmami, grami
    • Sprzęt RTV i AGD – używany ale sprawny
    • Zabawki
    • Porcelanę
    • Biżuterię

Generalnie przyjmiemy wszystko co chcielibyście nam podarować, zanim jednak nam to przyniesiecie, przemyślcie, czy rzeczy nadają się do sprzedaży, czy sami byście kupili to na bazarku. Niejednokrotnie rzeczy, które do nas trafiają, są brudne, poplamione i nie nadają się do sprzedaży – wtedy zostają oddane biednym i potrzebującym. Nie zabieramy żadnej z rzeczy do naszego prywatnego użytku, jeżeli coś nam się podoba, same licytujemy i kupujemy przedmiot. Oddawanie nam darowizn w takiej formie jest całkowicie dobrowolne, do naszej decyzji należy jednak kiedy je wykorzystamy,  jak je wykorzystamy,  czy oddamy, czy wrzucimy na bazarek.

Jak można oddać niepotrzebne rzeczy?

Wszystkie dary rzeczowe można przekazać nam w każdy czwartek od godziny 16:00 – 17:30 w siedzibie fundacji ul. Rybacka 54A,
    44-207 Rybnik. Jeśli nie jesteś  w stanie przekazać nam darów osobiście możesz je wysłać pocztą na wyżej wymieniony adres.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc fundacji!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących pomocy, masz jakieś pytania lub pomysły skontaktuj się z nami mailowo pisząc na adres: jestemglosemtychconiemowia@gmail.com