Timon

ma nowy dom!
    Timon… pod opiekę Fundacji trafił pod koniec lutego br.
    ➡️Szybko chciałam nadrobić braki w badaniach weterynaryjnych i wykastrować chłopa. A tu psikus – niedoczynność tarczycy, wręcz poziom hormonów nieoznaczalny i do tego Timon na Dt przybył z pasażerami na gapę – giardie
    ‍♀️Powiem Wam, że czasem to już nawet nie mam siły się wkurzać. Dopiero przewalczyłam epidemię toksoplazmozy na Dt, to teraz giardie no i z szybkiej kastracji i szybkiego przekazania Timona wyszły nici.
    w przyszłym tygodniu powtórzymy badania i oby tarczyca wróciła do normy… oby badanie kału nie wykazało pasożytów i obyśmy szybko chłopa jajec pozbawili.
    Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe i pomoc w działaniach.
    ➡️ A co do samego Timona, do ludzi podchodzi ostrożnie… drugiego dnia pobytu gdy sprzątałam i wzięłam miotłę do ręki – biedaczysko uciekł i wczołgał się pod wannę
    Przyparty do muru – zmuszony do interakcji ugryzie – w obronie własnej.
    A poza tym – naprawdę świetny pies tylko potrzebuje czasu by oswoić się z człowiekiem. Z każdym dniem jest coraz lepiej.
    Dobrze dogaduje się z psami i kotami. Jeszcze testosteron uderza mu czasem do głowy – ale na spacery wychodzi z 5 innymi samcami i bójek nie mamy
    Lubi piłeczki i szarpaczki
    Timon poleca się do adopcji:
    No i stało się Timon musiał zostać zabrany ze swojego domu… niestety nie znalazł się żaden dom stały ani tymczasowy.
    Chłopak bardzo awaryjnie trafił do mnie na Dt… ale ten czas jest ograniczony – dlatego pilnie szukamy domu adopcyjnego dla chłopaka.
    SZUKAMY MU Domu/RODZINY:
    bez małych biegających dzieci, zwłaszcza takich co zaczepiają psy.
    Timon niestety ugryzł takie dziecko, nie będziemy ryzykować.
    ➡️ szukamy ludzi cierpliwych z dużym sercem, dzięki którym ta zmiana domu przebiegnie łagodnie.
    ➡️Osoby chętne Adoptować chłopaka proszone o wypełnienie ankiety:
    ➡️Tel. 506 952 182 – gdy nie odbieram napisać smsa, że w sprawie adopcji Timona
    W przypadku adopcji obowiązuje procedura adopcji Fundacji Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią z Rybnika tj.
    1. Wypełnienie ankiety i wizyta przedadopcyjna
    2. Zapoznanie z psem
    3. Podpisanie umowy i przekazanie psa
    A tak można pomóc Fundacji w dalszych działaniach:
    Podaruj nam swoje 1,5% podatku Nasz KRS000570401
    Wpłata na nasze konto:
    Tytuł wplaty: Darowizna.
    FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ
    Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54B.
    ING:
    nr konta 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499
    Paypal: jestemglosemtychconiemowia@gmail.com
    Dla przelewów z zagranicy:
    kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499
    ✒Pamiętajcie ze darowizny wpłacane na nasze konto możecie odliczyć od dochodu w rocznym PIT – jesteśmy na liście OPP !
    Wielkość:Średni