AKCJA – KASTRACJA

Akcja – Kastracja ! Dofinansowania do 100% kosztów zabiegu ! Wystarczy wypełnić ankietę i już ! Nasz wolontariusz oddzwoni !
    Mieszkańcy Rybnika i miast ościennych ! Macie możliwość ! Skorzystajcie !
    Nie pozwalajmy szerzyć bezdomności ! W ostatnim czasie pojawilo się mnóstwo ogłoszeń kociaków/psiaków do oddania w „dobre ręce”… skoro wszystkie tak dobrze trafiają to skąd te porzucenia ? Skąd te zaniedbania… skąd brak miejsc i funduszy na leczenie we wszystkich fundacjach/stowarzyszeniach ? Nie czekaj i zgłoś się do programu ! Wykastruj swoją kotkę/suczkę – nie pozwól by musiała przechodzić kolejne i kolejne porody… nie pozwól by rodząc bez kontroli w końcu straciła życie… nie pozwól kolejnym biedom skończyć w schronisku czy na łańcuchu lub gorzej… nie pozwól by zachorowała na ropomacicze… nie pozwól na rozwiniecie się guzów listwy mlecznej… bądź odpowiedzialny !
    Kochasz ? Dbasz ? KASTRUJ !
    ANKIETA:
    KONTAKT: