Dom tymczasowy lub hotel poszukiwany pilnie dla 13 psów – schronisko dla nich to wyrok

Oto pieski zabrane z piekła… jeśli ta historia ma mieć dobre zakończenie, to musi zdarzyć się cud. Pilnie dom tymczasowy, schronisko dla nich to wyrok. Nie są ani piękne, ani rasowe, te psy potrzebują niewiele, bo są malutkie, potrzebują dużo miłości, teraz są przerażone, boją się ludzi, bo wcześniej nie miały kontaktu z nikim poza swoją opiekunką. W tej chwili potrzebujemy domu tymczasowego lub hotelu dla 13 psów… Mamy tylko kilka dni czasu. Kontakt 695 899 956

Zapomniany człowiek i jego psy. Starsza, bardzo chora kobieta i 17 psów. Psiaki w większości są małe do 5kg, rozpiętość wieku od 3 m-cy do starości. Dwa są w stanie bardzo poważnym. Jeden w wyniku pogryzienia przez stado, druga stareńka babunia z obrzękiem płuc i problemami z sercem. Wszystkie brudne. Dziś kontynuujemy badania, diagnostykę. Kochani potrzebne są domy tymczasowe, pieski potrzebują cierpliwości, dotyk człowieka budzi lęk, prawdopodobnie nigdy nie wychodziły z domu, załatwiały swoje potrzeby w środku. Na tą chwilę potrzebne są podkłady higieniczne, karma wysokiej jakości dla małych psów, ale tylko mokra bo u większości stan zębów, zapalenia w jamie ustnej nie pozwalają gryźć.
    Jeśli ktoś chciałby wspomóc finansowo podajemy dane:
    tytuł interwencja
    FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄ
    Rybnik 44-203 ul. Karola Miarki 13
    SMS NA NUMER 72365
    O TREŚĆ S11365
    Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

Po przekroczeniu progu drzwi objawiło się piekło człowieka i psów.

PO PRZEKROCZENIU PROGU DRZWI OBJAWIŁO SIĘ PIEKŁO CZŁOWIEKA I PSÓW.Nie wiem czy potrafię napisać coś sensownego, obrazy stawiają się przed oczami w uszach cały czas dźwieki, fetor nie do wytrzymania. Film ukazuje fragment dramatu. Zapomniany człowiek i jego psy. Starsza, bardzo chora kobieta i 17 psów. Psiaki w większości są małe do 5kg, rozpiętość wieku od 3 m-cy do starości. Dwa są w stanie bardzo poważnym. Jeden w wyniku pogryzienia przez stado, druga stareńka babunia z obrzękiem płuc i problemami z sercem. Wszystkie brudne. Dziś kontynuujemy badania, diagnostykę. Kochani potrzebne są domy tymczasowe, pieski potrzebują cierpliwości bo są wystraszone, dotyk człowieka budzi lęk, prawdopodobnie nigdy nie wychodziły z domu, załatwiały swoje potrzeby w środku. Postaramy się sukcesywnie każdego z nich "obfocić" i opisać. Zdjęcia wrzucimy w komentarzach pod tym postem oraz powstanie odrębny album. Na tą chwilę potrzebne są podkłady higieniczne, karma wysokiej jakości dla małych psów, ale tylko mokra bo u większości stan zębów, zapalenia w jamie ustnej nie pozwalają gryźć. Dary można dostarczyć do Punkt Przetrzymań w Czerwionce-Leszczyny ul. Polna 6, jest czynny całodobowo i będzie najwygodniej z dystrybucją. Kontakt telefoniczny w każdej sprawie Irek 505158411. Jeśli ktoś chciałby wspomóc finansowo podajemy dane:tytuł interwencja FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄRybnik 44-203 ul. Karola Miarki 13NG 43105013441000009080299499 dla przelewów z zagranicy kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499 PayPal jestemglosemtychconiemowia@gmail.com Nip: 6423191217SMS NA NUMER 72365O TREŚĆ S11365Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)P.S. nie będzie aktu oskarżenia w tej sprawie. To dramat schorowanej kobiety, którą zawiodła rodzina zostawiając ją w tym syfie, której życie wymknęło się spod kontroli. Odpowiednie służby dostały informację i będą podejmować działania pomocowe dla Pani. Ogromnie dziekujemy Policji za wsparcie. Życzymy sobie aby na każdej interwencji był patrol z takim zaangażowanie i zrozumieniem. Pogotowie ratunkowe oraz Pani Psycholog Joanna niesli nieocenioną pomoc dla człowieka. Chcę podkreślić jak ważną rolę odegrała Pani Psycholog w relacjach z właścicielką. We wspaniały, wrażliwy sposób tłumaczyła Pani właścicielke co mają na celu nasze działania. Kochani to tak wszystko w wielkim skrócie.

Gepostet von Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią. am Samstag, 28. Juli 2018

P.S. nie będzie aktu oskarżenia w tej sprawie. To dramat schorowanej kobiety, którą zawiodła rodzina zostawiając ją w syfie, której życie wymknęło się spod kontroli. Odpowiednie służby dostały informację i będą podejmować działania pomocowe dla Pani.
    Ogromnie dziękujemy Policji za wsparcie. Życzymy sobie aby na każdej interwencji był patrol z takim zaangażowanie i zrozumieniem. Pogotowie ratunkowe oraz Pani Psycholog Joanna nieśli nieocenioną pomoc dla człowieka. Chcę podkreślić jak ważną rolę odegrała Pani Psycholog w relacjach z właścicielką. We wspaniały, wrażliwy sposób tłumaczyła Pani właścicielce co mają na celu nasze działania.