Każde 1,5% z podatku pomaga ratować nie jedno życie. KRS 0000570401.

  Każde 1,5% z podatku pomaga ratować nie jedno życie. KRS 0000570401.

  Każde 1,5% z podatku pomaga ratować nie jedno życie. Zamiast zostawiać fiskusowi, można oddać zwierzakowi KRS 0000570401
  Miniony rok był pełen zgłoszeń skrzywdzonych, chorych i porzuconych zwierząt. To smutne i kroi nasze serca na kawałki, ale nie można pozostawić ich bez pomocy, tym bardziej, że nie ma przecież kto o nich zadbać.
  My-ludzie Fundacji Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią, jesteśmy po to, by pomagać potrzebującym, chorym, skrzywdzonym, głównie bezdomnym, zaniedbanym zwierzętom. Jest nas mało ,ale serca mamy wielkie.
  Gdyby nie Wy, nie umielibyśmy pomoc tym biedakom. Tylko dzięki zbiórkom i darowiznom możemy działać, bo jak wiecie – nie jesteśmy finansowani urzędowo, a działając non-profit, wszystkie otrzymane darowizny przeznaczamy na pomoc zwierzętom. My zaś jesteśmy wolontariuszami Fundacji, nie jej pracownikami.
  Dziękujemy za każdą Waszą wpłatę, tą małą i tą dużą, bo każda z nich to krok do celu. Dziękujemy za pomoc w zakupie niezbędnych rzeczy dla naszych podopiecznych, o które często prosimy. Dziękujemy za dary w postaci fantów, dzięki którym prowadzimy bazarki zbierając w ten sposób pieniążki.
  Dzięki Wam cały czas udaje nam się działać i pomagać na miarę możliwości. Posty, które Wam pokazujemy to mały ułamek tego, z czym mamy do czynienia niemal codziennie. To zwierzęta, które trafiały do nas, a także bezdomne, które trafiły na „swojego anioła” proszącego w ich imieniu o pomoc…Nie zawsze jednak jest czas i możliwość na fotorelację, często nawet nie myślimy o zdjęciach, tylko o tym, jak najszybciej i skutecznie pomóc. Niestety, nie zawsze pomoc jest czas, a czasem po prostu pozostaje tylko pomóc w godnym odejściu za Tęczowy Most.
  Często pytacie nas co my – wolontariusze z tego mamy, skoro nie dostajemy pieniędzy?
  Za żadne pieniądze nie kupimy radości w oczach tych zwierząt, którym udaje się pomóc. Żadna finansowa zapłata nie byłaby warta tego, co czujemy, kiedy uda się uratować, wyleczyć, albo znaleźć nowy kochający dom…Te uczucia są dla nas bezcenne i niemierzalne. Bo jak zmierzyć dobro?
  Pod naszą opieką jest obecnie ponad 80 zwierząt, nie tylko tych, które czekają na domy, ale także stadka kotów, które żyją na wolności. Walczymy z bezdomnością, kastrujemy i leczymy, często dokarmiamy te, które nie mogą liczyć na żadną inną pomoc. Wiele z tych zwierząt, oraz innych – mających nieodpowiedzialnych właścicieli – nadal potrzebuje pomocy, a my chcemy im nadal pomagać odzyskać zdrowie, a często nawet życie.
  Jak można pomóc?
  To kilka sposobów na „lepsze jutro” dla zwierząt:
  ➡️ Wasze 1,5% z podatku przekazane w zeznaniu podatkowym PIT za rok 2023 daje im szansę na Nowe Życie – ❤️KRS 0000570401
  ➡️ Wpłacając datek, nawet najdrobniejszy, to ogromna pomoc
  FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH, CO NIE MÓWIĄ
  44-210 Rybnik, ul. Dąbrówki 3C
  Tytuł wpłaty: Darowizna
  ING nr konta:
  43 1050 1344 1000 0090 8029 9499
  Paypal: jestemglosemtychconiemowia@gmail.com
  Dla przelewów z zagranicy:
  kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499
  ✍️Pamiętajcie ze darowizny wpłacane na nasze konto możecie odliczyć od dochodu w rocznym PIT – jesteśmy na liście OPP
  KRS 0000570401❤️
  ➡️ Wesprzeć podopiecznych przekazując paczuszkę :
  -można do nas pisać, lub kontaktować się wg.wskazówek podanych w poszczególnym ogłoszeniu. Jeśli to jest nr telefonu i ktoś nie odbiera to warto napisać sms.