Świąteczna Paka dla Bezdomniaka

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W domu unoszą się świąteczne zapachy, dzieci znajdują prezenty pod choinką, rodzina ma czas dla siebie. Zwierzęta plątają się pod nogami, czekają w kuchni na przysmaki i wygrzewają się przy kominku 😍

Niestety nasi podopieczni nie mają tyle szczęścia…wolontariusze i domy tymczasowe starają się jak mogą, ale nie zastąpią im domu…dlatego w tym roku postanowiliśmy zrobić akcję pt. „Świąteczna Paka Dla Bezdomniaka!” aby umilić naszym podopiecznym czas świąt!
    Bezdomny kot czy pies zasługuje na prezent tak samo jak ten, który ma dom i swoją rodzinę 😉

To Ty dzisiaj możesz zostać Świętym Mikołajem! Wspomóc naszych podopiecznych ❤️
    Jak to zrobić? Jest to bardzo proste! 😺
    Wybierz podopiecznego, którego chciałbyś wspomóc, spójrz na listę jego potrzeb i wyślij mu paczuszkę! 🎁🎄

Zbierać paczki będziemy aż do 24 grudnia 😉
    W tym czasie też będziemy dodawać konkretnych podopiecznych i ich potrzeby.

Adres do wysyłki paczek podamy w wiadomości prywatnej, zapraszamy do kontaktu! ♥

Można kontaktować się bezpośrednio z Pauliną Durską https://www.facebook.com/paulina.durska.7 <3

Podopieczni i ich potrzeby:

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.       Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią. Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.

Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.Zdjyńcie ôd Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią.