Twój 1% dla zwierzaków

  Twój 1% dla zwierzaków

  Wiemy że już luty minął…wiemy, że stary rok dawno minął…ale dla nas to był bardzo ważny rok, i ten obecny równie ważny będzie, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy głosu nie mają.
  Rozpoczął się okres rozliczeń podatkowych, i on też jest dla nas ważny.
  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
  Kochani, od kilku lat dzięki Waszym datkom, wpłatom, pomocy rzeczowej i często bezpośredniej, pomagamy naszym braciom mniejszym. Pomagamy razem💪 Jak wiecie, nie otrzymujemy żadnych dofinansowań urzędowych a my to wolontariusze i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń.
  💚 Każdy 1% wykazany dla naszej Fundacji przez Was i Waszych znajomych, pozwala nam wierzyć, że damy radę, że uda się uratować tych, którzy czekają, i pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. To serce instynktownie prowadzi nas do celu, by nie zostawić żadnego zwierzaka bez pomocy. Otrzymując pilne zgłoszenie często nie patrzymy na to ile mamy na koncie, nie analizujemy czy nas stać teraz pomóc – po prostu działamy! bo przecież tak trzeba, tak mówi serce i nasze sumienie.
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  Wierzymy że i w tym roku się uda, że nigdy nie będziemy w sytuacji, kiedy będziemy musieli odmówić takiej pomocy. Dlatego prosimy, pomyślcie o nas także w tym roku, to nikogo nic nie kosztuje a może uratować zdrowie i życie niejednej istocie… Nie patrzcie na to z perspektywy jednostki „a tam, moje 2 zł.i tak nie pomoże bo to za mało”. Nie kochani! Każda złotóweczka to dla nas skarb, a im więcej tych skarbów tym więcej możemy zrobić. Każdemu zwierzakowi dać szansę, dać nowe życie…✊❤
  Pomóżcie nam pomagać 🙏🐕🐈
  Razem można więcej‼️💚