Bazar Fundacji Jestem Głosem – na wyjątkowe przypadki

Link do Naszego Bazaru, który prowadzimy na Facebooku, zapraszamy na zakupy 🙂 :

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

lub skopiuj link do grupy:

W ostatnim czasie pod naszą opiekę trafiło wielu nowych podopiecznych. Nie brakuje nam czasu i miłości, które poświęcamy zwierzętom. Niestety, przeszkodą są pieniądze, dlatego bardzo prosimy – pomóżcie nam pomagać!

Zachęcamy do czynnego udziału w licytacjach oraz udostępniania wydarzenia wśród znajomych.

REGULAMIN Bazarków Fundacji Jestem Głosem Tych Co Nie Mówią:

1. Licytacja przedmiotów na bazarku trwa do godziny 20:00:59. Wszystkie oferty złożone po tej godzinie nie będą brane pod uwagę! Liczy się ostatnia kwota dodana w komentarzu z godziną 20.00.59. Te o 20:01 już się nie liczą.

2. Każdy z wystawionych przedmiotów ma swoją cenę początkową. Licytujemy, podwyższając o pełną złotówkę lub jej wielokrotność.

3. Licytacja odbywa się w komentarzach pod każdym zdjęciem przedmiotu. Wygrywa ten, kto da najwyższą ofertę w dniu zakończenia licytacji najpóźniej o godzinie 20:00.00

4. Osoba, która wygra aukcję, dostanie prywatną wiadomość z pytaniem, czy będzie odbierać osobiście, czy życzy sobie wysyłkę Pocztą Polską. Odbiór osobisty możliwy jest na terenie Rybnika: Rybnik Plaza, salon telakces – Rybnik Siedziba Fundacji ul. Rybacka 54A elektrownia – DYŻUR – Rybnik Firmowy Punkt Sprzedaży Jaj ul. Św. Józefa 35 Fanty odbierać należy z punktów najpóźniej do 21 dni od dnia ZAKOŃCZENIA bazarku. Fanty nie odebrane, po tym terminie wracają do ponownej licytacji.

5. Koszty przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

6. Wpłaty prosimy uiszczać na konto fundacyjne, podane wyżej lub podane w prywatnej wiadomości po zakończeniu bazarku. Nip: 6423191217 KRS: 0000570401 Regon 36220674100000 Dla zainteresowanych: 1% podatku KRS 0000570401 W tytule przelewu należy napisać BAZAR-Ratujesz życie

7. Na wpłaty czekamy 7 dni roboczych od daty zakończenia bazarku, jeśli do tego czasu nie będzie uiszczona opłata, towar wraca na kolejny bazarek, a osoba, która nie wpłaciła pieniędzy, będzie usuwana z kolejnych bazarków.

8. W przypadku, gdy osoba wygrywająca nie ma możliwości wpłaty w terminie 7 dni roboczych po zakończonym bazarku, prosimy o taką informację poprzez wiadomość prywatną.

9. Lista osób, które wygrały, będzie po zakończeniu w poście.

10. Licytujący oświadcza, że: – wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora danych zarządzającego akcją charytatywną w celach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bazarku oraz organizacji wysyłek; – podaje dane osobowe dobrowolnie i oświadcza, że są zgodne z prawdą; – jest świadomy przysługującego mu prawa o dostępie do swoich danych osobowych, do ich sprostowania, do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania lub żądania ich usunięcia.

11. Biorąc udział w licytacji, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z zasadami regulaminu, a udział w licytacji automatycznie oznacza akceptację regulaminu.