W DNIU DZISIEJSZYM ZAPADŁ BEZPRECEDENSOWY WYROK!

  W DNIU DZISIEJSZYM ZAPADŁ BEZPRECEDENSOWY WYROK!

  Powoli, umyślnie i z premedytacją najechał na psa miażdżąc jego narządy wewnętrzne … musiał słyszeć jego rozpaczliwe wycie, trzask łamanych kości i zauważyć gasnącą w oczach nadzieję.
  Dzięki naszym inspektorom cicha męka suczki nie pozostała bez echa! Specjalne podziękowania kierujemy do Funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Policji w Knurowie ! Dziekujemy za współpracę 💛
  Zaczynaliśmy od zera, mieliśmy tylko odnalezione w lesie zwłoki psa, sporo żalu w sercach i ogromną intuicję. W czasie trwania czynności udało się ustalić okoliczności zdarzenia oraz postawić przed sądem osobę oskarżoną o spowodowanie śmierci psa ze szczególnym okrucieństwem.
  W DNIU DZISIEJSZYM ZAPADŁ BEZPRECEDENSOWY WYROK!
  Oskarżonego Mariana F. Uznaje się za winnego tego, że […] działając ze szczególnym okrucieństwem usiłował zabić znajdującego się na drodze psa rasy Lablador poprzez najechanie w sposób celowy […] i WYMIERZA KARĘ 5 miesięcy pozbawiania wolności!!
  W punkcie drugim orzeczenia Sąd zakazał posiadania przez Pana Mariana F. Wszelkich zwierząt na okres 3 lat!!!! Wyrok jest nieprawomocny. Sąd docenił również bardzo mozolne i długotrwałe śledztwo naszych Inspektorów, którzy niezłomnie i bez utraty wiary działali na rzecz zwierzęcia i zasądził nawiązkę na cele statutowe Fundacji w wysokości 15 000 zł!!! – to najwyższa dotąd zasądzona kwota, dzięki której uratujemy kolejne istnienia.
  Sprawa swojego finału nie znalazłaby w sądzie gdyby nie zeznania świadków zdarzenia, którzy zatrzymali sprawcę i próbowali złapać psa… nie udało się mu pomoc… ale dzięki tym ludziom udało się osiągnąć sprawiedliwość ! Brawo za postawę !
  Zawsze warto walczyć… w imieniu i w sprawie Tych, którzy głosu nie maja !