Marfi

czeka na dom stały
    Marfi zwany Smerfem

Marfi to około 7 letni, żywiołowy pies. Wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.
    💛Marfi jest nieśmiały i nieufny w pierwszym kontakcie – trzeba zdobyć jego zaufanie.
    Smerf jest taki kochany i delikatny. Zdecydowanie do kobiet łatwiej mi się przekonać niż do dużych mężczyzn.
    💚 Toleruje inne zwierzęta. Psy i koty nie będą stanowiły problemu. Czasem mu się wydaje, że chce dominować, ale bardzo szybko zmienia zdanie 😁
    💛Zachowuje czystość w domu.
    💛chce kontaktu z człowiekiem 🙂 ale jest w nim bardzo ostrożny. Nie jest typem przytulasa… zanim da brzuszek do głaskania minie dużo czasu.
    Bardzo chętnie się uczy i kocha spacery.
    ⚡Biega jak rasowy sprinter…nogi chyba po charcie w spadku dostał.
    💥w sytuacji bardzo stresowej np. Gdy coś go wystraszy, ona osoba chce dotknąć, jakiś niespodziewany huk, chłopak reaguje nerwowo, ale wszystko do opanowania 🙂
    ⚡⚡Bardzo boi się burzy – wtedy chętnie wchodzi do swojej klatki kenelowej.
    ✅Będzie zalecone utrzymanie klatki kenelowej zwłaszcza w pierwszych tygodniach od adopcji. Zdarza się, że legowiska przy nim wybuchają, czy kong zamienił się w pyłek🙈
    ‼️‼️PROCEDURA ADOPCYJNA‼️‼️:
    1. Wypełnienie Ankiety :
    Ankieta adopcyjna
    2. Zapoznanie z psem i wizyta przedadopcyjna. W przypadku Marfiego wymaganych może być kilka spotkań.
    3. Podpisanie umowy i przekazanie psa

Kontakt w sprawie Marfiego – 506 952 182. Nadal będę prosiła o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Gdybym nie odbierała, proszę o smsa: „w sprawie adopcji Marfiego” – wtedy oddzwonię

Po wypełnieniu ankiety opiekun psa z Fundacji będzie się kontaktował – proszę o cierpliwość, bo my też pracujemy – Fundacja to wolontariat.
    Jak można pomóc?
    1️⃣. Wpłata na jedna z naszych zbiórek:
    2️⃣. Wpłata na nasze konto:
    tytuł wpłaty: Darowizna
    Dane Fundacji:
    Pamiętajcie Wasz 1% Ratuje życie
    Nasz KRS 0000570401
    💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
    FUNDACJA JESTEM GŁOSEM TYCH CO NIE MÓWIĄ Rybnik 44-207 ul. Rybacka 54a.
    ING 43 1050 1344 1000 0090 8029 9499
    dla przelewów z zagranicy kod SWIFT INGBPLPW 43105013441000009080299499
    PayPal jestemglosemtychconiemowia@gmail.com

Przebywa w domu tymczasowym.

Płeć:Samiec
    Wiek:6 - 8 lat